Seray Deluxe Otel Marmaris

Seray Deluxe Otel  Marmaris

Seray Deluxe Otel  Marmaris'te hizmet vermektedir. Denize oldukça yakın konumda yer alan Seray Deluxe Otel  Marmaris bahçesinde açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Seray Deluxe Otel  Marmaris restoran, bar ve lobi bulunmaktadır.

Seray Deluxe Otel  Marmaris 2017 yılında komple yenilenmiş modern, çekici, havadar iç alanlara ve hoş bir havuza sahip, kalite ve yüksek standartlar arayanlar için eşsiz bir yerdir. Marmaris'in en özel ve hareketli konumunda denize sadece 100 metre mesafede; restoranlar, alışveriş merkezi,cafeler,barlara vasıta ihtiyacı olmadan ulaşılacak konumdadır.

Aynı zamanda, çevre gezintilerine çıkmak için çok uygun bir konumda olan Seray Deluxe Otel  Marmaris hemen önünden geçen, sabit ve sık aralıklı minibüs seferleri sayesinde, sahil şeridindeki diğer mekanlara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otel Konsepti

Seray Deluxe Otel  Marmaris Her Şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Yüzme Havuzu – Çocuk Havuzu – Bilardo – Lobi – İnternet (lobide ücretsiz).

Plaj ve Havuz Bilgisi

Seray Deluxe Otel  Marmaris denize yaklaşık 100 metre mesafede yer almaktadır. Bunun yanı sıra Seray Deluxe Otel  Marmaris açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Konum Bilgisi

Seray Deluxe Otel  Marmaris, Marmaris'te hizmet vermektedir. Denize 100 m mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Marmaris Otelleri. Designed by OddThemes