Luna Beach Deluxe Otel Marmaris

Luna Beach Deluxe Otel Marmaris

Luna Beach Deluxe Otel Marmaris; Marmaris Siteler mevkiinde denize sıfır konumdadır. Luna Beach Deluxe Otel Marmaris, 203 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Luna Beach Deluxe Otel Marmaris ana restoran, A'la carte restoran ve barlarında birçok lezzet alternatifi misafirlerin beğenisine sunulmaktadır. Luna Beach Deluxe Otel Marmaris SPA merkezinde Türk hamamı, sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Luna Beach Deluxe Otel Marmaris açık yüzme havuzu, kaydırak havuzu ve çocuk havuzunda yüzebilir; animasyon ve aktivite imkanları ile eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Luna Beach Deluxe Otel Marmaris bulunan Mini kulüpte çocuklarınız da eğlenceli bir tatil geçirebilir.

Otel Konsepti

Luna Beach Deluxe Otel Marmaris Ultra Her Şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Luna Beach Deluxe Otel Marmaris SPA merkezinde Türk hamamı, sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Luna Beach Deluxe Otel Marmaris açık yüzme havuzu, kaydırak havuzu ve çocuk havuzunda yüzebilir; animasyon ve aktivite imkanları ile eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Luna Beach Deluxe Otel Marmaris Açık yüzme havuzu, kaydırak havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Luna Beach Deluxe Otel Marmaris, denize sıfır konumdadır. Tesisin 25 metre uzunluğundaki özel plajı çakıl ve kum zeminlidir.

Konum Bilgisi

Luna Beach Deluxe Otel Marmaris Siteler mevkiinde bulunmaktadır. Denize sıfır konumdadır. Marmaris Şehir merkezine 3 km. ve Dalaman Havaalanı'na 110 km. mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Marmaris Otelleri. Designed by OddThemes