Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris'te hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda yer almaktadır. 73 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris 459 oda kapasitelidir. Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris giriş saati 14.00, otelden çıkış saati ise 12.00'dir.

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris ile plaj arasında yalnızca halka açık olan bir yürüyüş yolu bulunmaktadır. Kum ve çakıl karışımı olan plaj 330 metre uzunluğunda olup yalnızca otel misafirlerine aittir. Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris 2 iskele, duş, soyunma kabini, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra ana aktivite havuzu, çocuk havuzu, aqua havuz, aqua çocuk havuzu, çocuk kulübü havuzu, relax havuz, kapalı havuz ve marin suite havuz mevcuttur.

Otel Konsepti

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris ultra herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Ultra her şey dahil sisteminde; kahvaltı ve akşam yemeği ana restoranda açık büfe şeklindedir. Öğle yemeği ise outletlerde snack menü olarak masaya servis ve/veya self servis şeklindedir. 24 saat snack servisi, 24 saat ücretsiz alkollü ve alkolsüz yerli ve bazı ithal içecek hizmeti sunulmaktadır. UAI da belirtilmeyen ithal içkiler ve kaliteli şaraplar ekstra ücrete tabidir.

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris mini bar standardı dışında arzu edilen alkollü içecekler ekstra ücrete tabidir.(18 yaşından küçüklere alkollü içecekler servis edilmemektedir.)

Aktiviteler

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris Masa Tenisi - Plaj Voleybolu - Su Jimnastiği - Dart - Fitness Merkezi - Günlük Animasyon Programı - Canlı Müzik - Temalı Partiler - Aquapark - Tenis - Su Sporları - Dalış Okulu - Oyun Salonu bulunmaktadır.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris denize sıfır konumda yer almaktadır. Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris ile plaj arasında yalnızca halka açık olan bir yürüyüş yolu bulunmaktadır. Kum ve çakıl karışımı olan plaj 330 metre uzunluğunda olup yalnızca Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris misafirlerine aittir.

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris 2 iskele, duş, soyunma kabini, şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ana aktivite havuzu, çocuk havuzu, aqua havuz, aqua çocuk havuzu, çocuk kulübü havuzu, relax havuz, kapalı havuz ve marin suite havuz mevcuttur.

Konum Bilgisi

Grand Yazıcı Club Turban Otel Marmaris Marmaris'te hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda bulunmaktadır. Marmaris 6 km, Içmeler 2 km mesafededir .

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Marmaris Otelleri. Designed by OddThemes