Grand Panorama Otel Marmaris

Grand Panorama Otel Marmaris
Grand Panorama Otel Marmaris'in yamacında çam ağaçlarıyla çevrelenmiş bir konumdadır. Marmaris'in tüm güzelliklerini ayaklarınıza seren manzarasıyla insana huzur vermektedir. Eski Marmaris'in Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyebilir, limanda dükkan, cadde, kafe, bar ve çantacıları ziyaret edebilirsiniz.

Grand Panorama Otel Marmaris trafikten uzak, sessiz ve sakin bir konumda, temiz hava ve bol oksijenli atmosferiyle misafirlerini kendine hayran bırakan Grand Panorama Otel Marmaris toplu ulaşım ya da özel araçlarıyla 5 dakikalık yolcukla Marmaris merkezine ulaşabilmektedirler.
Çocuklu aileler için geniş aile odaları bulunmaktadır. Grand Panorama Otel Marmaris 2 kişilik standart oda da bulunmaktadır.

Gerek kaydıraklı havuzu,gerek çocuk oyun alanlarıyla çocukların keyif alacağı bir tesistir. Grand Panorama Otel Marmaris bünyesinde 2 türk hamamının ,saunanın, kapalı havuzun ve masaj odalarının bulunduğu bir SPA da yer almaktadır.

Otel Konsepti

Grand Panorama Otel Marmaris Her Şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Masa Tenisi – Dart – Su Topu – Bilardo – Langırt – Hamam – Sauna Yüzme Havuzu – Oyun Bahçesi – Animasyon.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Grand Panorama Otel Marmaris açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

Konum Bilgisi

Grand Panorama Otel Marmaris, Marmaris'te hizmet vermektedir. Şehir merkezine 2 km, Dalaman Havalimanı 95 km, Dalyan 60 km, Pamukkale 180 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Marmaris Otelleri. Designed by OddThemes