Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris Ege Denizine sıfır konumda hizmet vermektedir. Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris iken, rüya gibi denizle bütünleşmiş büyük ahşap iskelede tatilinizin en unutulmaz anlarını yaşayacaksınız. Akşamları da Marmaris'in eşsiz doğası kucağında sizi eğlencenin doruğuna çıkaracak aktiviteler ile keyifli anlar yaşayacaksınız.

Öte yandan masaj, vücut ve cilt bakımı, hamam ve sauna gibi dinlendirici uygulamaları Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris sağlık kulübünde bulabilirsiniz.
Otelin oyun parkında masa tenisi, bilardo, dart bulunmaktadır.

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris lobisinde veya sahilde tavla, satranç, kart gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Otel Konsepti

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz.

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris belirlediği markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 09.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli. Minibar konaklama boyunca günlük dolduruluyor, günlük 2 su ücretsiz diğerleri ücretli.

Aktiviteler

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris çeşitli animasyonların, gece ve dans şovlarının yapıldığı otelde oyun alanı vardır. Ayrıca su sporları yapma imkanı ve sporunuzu yapabileceğiniz bir fitness merkezi de bulunur.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris iki adet açık yüzme havuzu bulunur.

Konum Bilgisi

Elegance Hotels International Marmaris Otel Marmaris, Marmariste hizmet vermektedir. Marmaris merkez: 3 km, Dalaman Havalimanı: 95 km, Bodrum: 180 km, Kuşadası: 215 km

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Marmaris Otelleri. Designed by OddThemes